Víťazný štart do novej sezóny

01.08.2010 22:28

A-mužstvo cestovalo na svoj uvodný zápas do Dvorníkov. Zápas sa začal opartne z oboch strán, ale postupom času získavalo naše mužstvo hernú prevahu z čoho pramenili aj vypracované šance, ktorým chýbalo len gólové zakončenie. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil a domace mužstvo nám hrozilo len zo sporadických brejkov. V 70 minúte otvoril skóre zápasu Kvetan, keď ho samého na pätke nasiel  prihrávkou Kulíšek, ktorý 5 minút pred koncom po centri Srdoša zvýšil na konečných 0:2.

Dvorníky 0:2 MODRANKA   polčas 0:0

góly:  Kvetan , Kulíšek

Zostava Modranky :                                Horňák