V úvodných troch kolách získali muži 7 bodov

29.08.2011 19:26

1.kolo

V úvodnom zápase sa naše mužstvo, ako nováčik súťaže, predstavilo na pôde Kútov. V hodovom zápase sa mužstvá zo začiatku oťukavali no potom sa šance striedali na jednej aj druhej strane. Skóre zápasu otvorili v prvom polčase domáci. Nášmu mužstvu sa podarilo vyrovnať v druhom polčase po krídelnej akcii z ľavej strany, keď Srdoš našiel centrom na zadnú žrd Kvetana a ten sa nemýlil a upravil na konečných 1:1.

2.kolo

V druhom kole sme na našom štadióne privitali mužstvo z Radošiny. Do súpera sme sa pustili hned od začiatku zápasu a hneď v 4. minúte si center Gaža z ľavej strany zrazil do brany hosťujúci brankár . O niekolko minút neskôr strelou spoza šestnástky dal na 2:0 Štrbo. V zápäti zvýšil na 3:0 kapitán Rakický a na polčasových 4:0 upravil Mačák. V 49. minúte opäť Rakický po rohovom kope dal hlahou náš piaty gól. Po tomto góle sme poľavili v nasadenom tempe a súperovi sa podarilo vsietiť ešte tri góly na konečných 5:3.

3.kolo

V treťom kole sme cestovali na pôdu ambiciozného nováčika, ktorý postúpil tak isto ako naše mužstvo z nižšej súťaže, z Krtoviec. Zápas sa začal vo svižnom tempe a hneď v úvode stretnutia si vypracovali dve sľubné príležitosti, ktore naštastie pre nás neskončili gólom. Po týchto momentoch sa nám podarilo hru v strede pola vyrovnať a v 14. minúte sme udreli ako prvý, keď nedorozumenie medzi domacimi hráčmi pri rozohrávke šikovne využil Jurina a pomedzi nohy domáceho brankára otvoril skóre zápasu. Tento gól domácich zjavne rozladil keď sa nevedeli dostať do tempa z úvodu zápasu, čo naše mužstvo využilo na vypracovanie si dalšich priležitostí. Avšak v 42. minúte bol po druhej žltej karte vylúčený Tobl, čo domacich dostalo opäť na koňa. v druhom polčase , oslabený o jedného hráča, sme sa prakticky len bránili no podarilo sa nám dostať aj do niekoľkých brejkov , ktoré sme však gólovo nepremenili no súperovi sa už do konca zápasu nepodarilo vyrovnať a tak sme si odniesli z Krtoviec veľmi cenné tri body.

Krtovce 0:1 ŠK MODRANKA     polčas: 0:1

Gól: 14. Jurina