Prípravný zápas s Jaslovskými Bohunicami

27.01.2013 18:41

Naše A-mužstvo sa stretlo v druhom prípravnom zápase s Jaslovskými Bohunicami na umelej tráve v Trnave . Od úvodu sa začalo opatrne na oboch stranách, no v 11. minute po rozhrávke v našej obrane sa dostala lopta z pravej strany cez stred na lavého obrancu Guniša , ktorý našel dlhým nákopom do behu Nižnana a ten vedľa brankára otvoril gólový účet zápasu. Po tomto góle si mužstva vypracovali ešte zopár príležitostí, ktoré však nedotiahli do uspešného konca. Bohunice však udreli päť minút pred koncom prvého polčasu, keď po centri z pravej strany a naslednej hlavičke sa im podarailo vyrovnať na polčasových 1:1. Druhý polčas sme nezačali dobre a hneď v jeho druhej minúte po chybnej rozohrávke v obrane sa ujali Bohunice vedenia 1:2. Druhý polčasa ovplyvnilo silne sneženie, hra sa prelínala medzi šestnástkami, až 75. minúte zvýšili Bohunice, po dobre umiestnenej strele spoza šestnástky, na 1:3 a týmto výsledkom sa aj skončil prípravný zápas.

MODRANKA 1 :3 JASLOVSKÉ BOHUNICE   polčas : 1:1

gól: Nižnan

Zostava Modranky : Píš - Rakický, Sekera J., Jakubička, Guniš - Kvetan, Jakáb, Kobetič, Srdoš - Nižnan, Sekera R.

striedali : Šuran M, Čepko, Chmela, Šuran P.