V hodových zápasoch nezaváhalo doma ani jedno naše mužstvo.

31.05.2010 23:06

A-mužstvo

Muži sa doma stretli s Bohdanovcami a už od začiatku zápasu začali potvrdzovať úlohu favorita keď v 5. minúte otvoril skóre Trulík a v 20. minúte sa k nemu pridal aj Valko a zvyšil na 2:0. Do konca prvého polčasu sa už skóre nezmenilo.Druhý polčas začal seriou nepremenených šancí až v pokutovom území bol faulovany Srdoš a nariadenú penaltu premenil Guniš. Na konečných 4:0 upravil na konci zápasu striedajúci Tobl.

Dorast

Dorastenci privítali doma hosti z Brestovian . Dvomi gólmi sa presadil Marek Blažek . V prvom polčase musel byť zápas približne na 20 minút prerušený pre silnú búrku.

Žiaci

Žiaci si doma suverénne poradili s Ružindolom, keď sa prakticky celý zápas hralo na súperovej polovčke ihriska. Treba vyzdvihnúť výkon brankára Ružindola, ktorý zneškodnil viacero vyložených gólových šancí.

MODRANKA 5:0 Ružindol    polčas: 2:0

góly  :  Šuran 2 , Brestovanský 2 , Valovič

Zostava Modranky :                                Cuninka