Muži zvítazili v šlágri kola, dorast prevalcoval Malženice, žiaci vysoko prehrali

14.04.2011 21:19

A-mužstvo

V šlágri 20. kola sme doma privítali Siladice. Zapas sa hral opäť v silnom vetre, ktorý znížil kvalitu tohto stretnutia. Od začiatku zapásu sa bojovalo najmä v strede ihriska, postupom času  začalo preberať prevahu v zápase naše mužstvo , ktoré vyslalo na bránu hosti pár striel po vetre no z nich sa ani jedna  gólovo neujala.V 27. minúte po centri od Guniša sa najlepsie v šestnástke zorientoval Kvetan a viedli sme 1:0. Po našom góle sa obraz hry nezmenil a bojovalo sa najmä v strede poľa a do polčasu nás super ohrozil len jednou nebezpečnou strelou, ktorá však smerovala mimo brány Píša. Do druhého polčasu prišlo k prestriedaniu v našom mužstve , keď Zatko nahradil Jakába a Kulišek zas Jurinu. Druhý polčas začal náš súper prevahou a zatlačil nás na niekoľko minút pred našu šestnásku z čoho pramenili aj nebezpečné situácie pred našou branou. Naše mustvo sa však z tohoto tlaku pozviechalo a postupne prebralo taktovku hry v druhom polčase a vypracovalo si zopár sľubných gólových príležitostí, z ktorých sa gólovo ujali dve po Kulíškových strelách v 70. a 73. minúte. Náš súper už len upravil desat minút pred koncom na konečných 3:1.

Dorast

Dorastenci doma privítali Malženice, súpera zo spodnej časti tabuľky. Zápas sa síce hral v silnom vetre no priniesol z našej strany pekný a kombinačný futbal. V 1. polčase v hre proti vetru strelili naši chlapci iba jeden gól, keď v 11. minúte odrazená lopta po centri doputovala k Vaculovi, ten hu posunul na Turanoviča a bolo 1:0. V 2. polčase sme hrali z vetrom a začali padať góly. Na 2:0 dal po peknom Chmelovom pase opäť Turanovič. Tretí gol sme pridali po rohovom kope, keď zblízka zakončil Uhrík. 20 minút pred koncom dokončil hattrick Turanovič, ktorého prihrávkou do pokutového územia našiel striedajúci Šuran. Šuran o pár minút aj sám skóroval po pase od Andreja Zvolenského zo stredu poľa. Malženiciam sa podarilo znížiť po chybe v obrane. Napokon sme však zvíťazili predsa len o 5 gólov. Posledný presný zásah pridal z priameho kopu Tokoš. Dorast teda zvalcoval Malženice a navnadil sa na ťažký zápas v Orešanoch.

ŠK Modranka 6:1 OFK Malženice