Muži v Zavare zvíťazili , dorast remizoval a žiaci podlahli doma Suchej

04.04.2011 13:12

A-mužstvo

v sobotu sa naši muži predstavili na pôde Zavara, ktory sa pohybuje v druhej polovici tabuľky. Od uvodných mínút sme začali potvrdzovat úlohu favorita tohto zápasu, ked sme supera zatlačili na jeho polovicu ihriska. V 8. minúte sme už viedli 0:1 , keď po peknej akcii doviezol loptu až do siete domáceho brankára Kvetan. V 26. minúte sa uvolnil Jurina a po jeho strele k žrdi sme viedli už 0:2 a týmto skóre sa skončil aj druhý polčas. Druhý polčas sme začali opäť naporom na superovú bránu, z ktorého vyplynuli aj naše  dalšie gólove príležitosti, ktoré však končili bez gólového zakončenia. Až v 69. minúte po centri z ľavej strany dorazil loptu z voleja opäť Kvetan. Po  tomto góle náš tlak ustal a kontrolovali sme hru v strede ihriska a naš super sa dostával len sporadicky pred našu šestnasku po nakopnutej lopte. Avšak minútu pred koncom riadnej hracej doby znižil po štandartnej situácii na 1:3.

Dorast

Dorastenci sa v zápase 19. kola predstavili na horúcej pôde v Zavare, kde na našich dorastencov čakal prvý vážny súper jari. Úvod lepšie zachytili domáci, ktorý sa dostávali po centrovaných loptách do šancí no ani jedna gólom neskončila. S pribúdajúcimi minútami sa prebudilo aj naše mužstvo a do polčasu si vypracovalo 2 obrovské príležitosti, keď najskôr Chmela po rohovom kope hlavičkoval do brvna a následne Uhrík po peknej kombinácií s Turanovičom z uhla prestrelil. Druhý polčas však mal pre nás hororový začiatok, keď po minúte hry domáci hráč z uhla z priameho kopu nachytal Cvika na hruškách a bolo 1:0. Naši chlapci sa však nevzdali a za odmenu prišlo vyrovnanie, keď po peknej akci´do pokutového územia centroval Uhrík, našiel úplne voľného Mareka Blažek a ten zoči-voči brankárovi nezaváhal 1:1. Do konca zápasu si potom obe mužstvá vypracovali ešte množstvo šancí, gól však už nepadol. Vo vynikajúcom stretnutí sa tak napokon zrodila spravodlivá remíza.

Žiaci

Žiaci síce zopakovali sympatický výkon zo zápasu zo Zavarom na body to však nestačilo a súper zo Suchej ich prestrielal 4:2.

ŠK Modranka  2:4  Suchá n. Parnou