Muži rozstrielali doma Šulekovo siedmimi gólmi, dorast dal zasa "sedmičku" Bohdanovciam, žiaci podľahli Križovanom

04.06.2011 15:48

A-mužstvo

V 27. kole sme privítali na našom štadióne mužstvo zo Šulekova. Zápas sa začal pre nás vyvíjať dobre keď už v 10. minúte otvoril skóre Jurina , o šesť minút neskôr po peknom sóle zvýšil Mačák. V 28. minúte už bolo 3:0 keď sa presadil Kvetan. O štyri minúty neskôr po peknej kolmici od Mačáka sa gólovo presadil aj Srdoš, ktorý o dve minúty neskôr vystrelil z dialky na bránu hostí a obranca šulekova tečoval túto strelu do vlastnej siete a tak na tabuli svietilo polčasových 5:0. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil a super sa prakticky k ničomu nedostával . V 55. minúte bol v šestnástke  hosti faulovaný Zatko a k realizácii pokutového kopu sa postavil čerstvý ženáč kapitál Andrej Rakický, ktorý sa z bieleho bodu nemylil a bolo 6:0. o minútu neskôr po autovom vhadzovani od Srdoša prenikol do šestnástky Jurina a upravili na konečných 7:0

ŠK MODRANKA 7:0 Šulekovo      polčas: 5:0

Góly:  10. a 56. Jurina, 16. Mačák, 28. Kvetan, 32. Srdoš, 34. vlastný gól , 55. Rakický

Dorast:

Dorastenci doma v 27. kole privítali Elastik Bohdanovce na, ktorého trávniku na jeseň prehrali 4:1. Doma si však zo súpera spravili trhací kalendár. Už po polčase súperovi vrátili požičané s prvého zápasu. Skóre síce otvorili Bohdanovce keď po chybe v rozohrávke po zlej Zvolenského prihrávke strelili gól Bohdanovce. Našim sa však veľmi rýchlo podarilo vyrovnať. Gólovo sa presadil Patrik Chmela. O necelých 5 minút ten istý hráč skóroval ešte raz a Patrik Chmela odštartoval devastáciu hostí. Ešte do polčasu pridali po góle Marek Blažek a Kristián Vacula. V druhom polčase už naši dorastenci síce nepredvádzali tak pekný futbal ako v prvom no podarilo sa im pridať ešte tri góly. S pokutových kopov sa najprv presadili Marek Blažek a Andrej Zvolenský. Nádhernú bodku za zápasom dal Oliver Turanovič, ktorý ľavačkou z 20 metrov trafil angliu. Dorastenci teda rozdrvili Bohdanovce 7:1 a pokračujú v sérií bez prehry.

Žiaci:

Žiaci doma podľahli v súboji tabuľkových susedov žiakom Križovian 1:2. Vo vyrovnanom zápase doplatili naši žiaci na nepremieňanie šanci a na absenciu klúčových hráčov Širokého a Guzmického.

ŠK Modranka 1:2 OŠK Križovany