Muži potvrdili v Horných Orešanoch pozíciu lídra, dorast v Orešanoch prehral, žiaci doma víťazne

18.04.2011 13:54

A-mužstvo

Naši muži sa v nedeľu predstavili na pôde druhých Horných Orešian, ktoré prerušili minulé kolo víťaznú šnúru v Hrnčiarovciach. Zápas sa začal vyvíjať pre našich výborne, keď už v 5. minúte prenikol z pravej strany až do šestnástky Kvetan a strelou k žrdi nedal domácemu brankárovi šancu. Po tomto rýchlom góle sme kontrolovali stred ihriska a domáci, zaskočení rýchlym gólom, si nevedeli vypracovať žiadnu šancu. V 22. minúte vznikla diskutabilná situácia,keď z diaľky vystrelil  Jakáb, jeho strelu brankár neudržal a vypadla mu pod neho smerom k bránkovej čiare a postranný rozhodca signalizoval hlavnému že lopta bola za čiarou a hlavný gól uznal. Po tomto momente vzbĺkli na domácej strane emócie proti postrannému rozhodcovi. Do polčasu si naše muzstvo dvojgólový náskok udržalo. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil, ked sme kombinačnou hrou nepúštali súpera skoro do žiadnych príležitostí. Avšak pri konci zápasu sme sa nechali po chybách v rozohrávke zatlačit pred našu šestnástku, z čoho sme aj 5 minút pred koncom riadneho hracieho času inkasovali po rohu domácich, no jednogólových rozdel sa nám podarilo do konca zápasu udržať a zaslúžene si odvážame z Horných Orešian tri body a náš náskok, práve pred druhými Orešanmi, sa tak zvýšil na 16 bodov.

Dorast

Dorastenci narozdiel od mužov v Orešanoch zbabrali čo sa dalo. Po vcelku dobrom vstupe do záapasu si vypracovali viacero šancí no bez gólového efektu. Orešany boli vpredu neškodné až kým neprišiel priamy kop domácich približne z 25 metrov. Strela mierila priamo do stredu brány, kde stál Cvik ten však loptu neudržal a vyrazil hu pred seba 0:1. Druhého polčasu naši dorastenci vybehli nabudený a hneď si vypracovali gólovú príležitosť. Opäť bez úspechu. Naopak na druhej strane znova po štandartke inkasovali druhý gól. Brankár Cvik zaspal na čiare a Pavle si strelil nešťastný vlastný gól. Potom už začal Modrančanský festival nepremenených šancí. Tú najväčšiu zahodil Marek Blažek ktorý z 5 metrov prestrelil prázdnu bránku. Za trest prišiel ďalší gól v našej sieti. Dlhý nákop domácich podbehol Lukáš Blažek a útočník Orešian skóroval. Naši chlapci potom pozahadzovali šancí na ďalšie tri zápasy aby nakoniec dostali ďalšiu ranu, keď do otvorenej obrany vbehly dvaja domáci hráči a strelil štvrtý gól. Po ňom sa naviac nechal zbytočne vylúčiť Lukáš Blažek, ktorý nastúpil po prvý krát po 3 mesiacoch. Dorastenci teda v tomto zápase zničili všetko dobré čím sa prezentovali v úvodných kolách a po tomto zápase by si niektorý mali uvedomiť za aký klub to hrávajú. Proti Cíferu budú všetci mať čo doháňať.

Žiaci

V susedskom derby sa naši žiaci stretli s Hrnčiarovciam , proti ktorým po sympatickom výkone zvíťazili 2:1 po góloch Brestovanského a Juráka

ŠK Modranka  2:0  Hrnčiarovce