Muži otočili výsledok v posledných minutách, dorast a žiaci deklasovali svojich súperov

03.05.2011 16:54

A-mužstvo

V 23. kole cestovali muži do Drahoviec kde sa očakával tažký zápas, kedže stadial sa veľa bodov nenosí. V prvom polčase sa tento predpoklad naplnil kedže súper na nás vyrukoval s dobrou obranou a dlhými nakopávanými loptami obrancami alebo zo štandartných situácií zo stredu ihriska. Naše mužstvo sa tažšie presadzovalo kombinačnou hrou stredom ihriska keď každú loptu súperova obrana z prvej odkopávala, no i napriek tomu sme sa dostali aj k zopár sľubným gólovýcm príležitostiam. Tú najväčšiu zahodil na konci prveho polčasu Jurina keď zoči-voči brankárovi loptu zle trafil a tak sa polčas skončil 0:0. V druhom polčase sme hrali proti silnejúcemu vetru čo domacim vyhovovalo pri nakopávaných loptách. Domáci sa dostali do vedenia ako prvý, keď po prudkom centri  do šestnástky,zo štandartnej situácie, nedal domáci útočník našmu brankárovi žiadnu šancu. Po tomto góle sa domáci stiahli na vlastnú polovicu ihriska a branili svoje vedenie v zápase. Darilo sa im to až do 78. minúty keď po centri Tobla z pravej strany strelil z voleja striedajúci Stanovič náš vyrovnávajúci gól. Po tomto góle vyvinulo naše mužstvo na domácu bránu v snahe otočit zápas na našu stranu. To sa podarilo v nadstavenom čase keď po centri Srdoša, opäť z pravej strany, trafil hlavou Tobl loptu do brankára a túto odrazenú loptu dopravil do prázdnej brany Jakáb.

Dorast

Dorastenci získali v 23. kole povinné tri body na ihrisku posledných Lovčíc. Absolútnym hrdinom zápasu bol útočník Oliver Turanovič, ktorý v zápase nastrielal 6 gólov čím sa vyšvihol do čela tabuľky strelcov. Po jednom góle pridal aj kapitán Novota a stredopoliar Patrik Tokoš. Naši dorastenci rozhodli o výsledku hneď v úvode keď sa dostali do vedenie 4:0. Lovčice síce nabrali dych po góle s penalty, ktorú "zariadil" Štoder a po góle z diaľky znížili na 2:4. Naši sa ešte do polčasu dostali znova do trojgólového vedenia. V druhom polčase pridali naši ešte tri góly. Lovčice už v závere len skorigovali výsledok na konečných 3:8. Dorast má teda povinné tri body a môže sa pripravovať na Ružindol.

Žiaci

Naši žiaci nastúpili doma proti Ružindolu , kde na jesen prehrali 10:0 , a tentoraz chceli tuto prehru odčiniť čo sa im aj skoro podarilo, keď nastrielali svojmu súperovi 9 gólov a to ešte nepremenili pokutový kop a mhlo to byť dokonalé  no i tento výsledok je tiež pekný a žiaci si pripisujú dalšie potrebné tri body k záchrane. Hetrikmi sa v tomto zápase zaskveli  Široký a Brestovanský.

ŠK Modranka 9:0 Ružindol