Muži otočili vysledok v druhom polčase, dorast remizoval v Zelenči, žiaci prehrali v Kátlovciach

08.06.2011 17:10

A-mužstvo

V nedeľu sa naši muži predstavili na pôde 14. Prašníka. Zápas sme od žačiatku kontrolovali a súpera sme nepustili do vážnejšej príležitosti naopak naše mužstvo si vypracovalo zopár slubných šanci, ktoré však Kvetan ani Jurina gólovo nepremenili. V 35. minúte prenikol do našej šestnástky útočník domácich , Rakický mu sklzom vypichol loptu a následkom toho domaci hráč spadol a rozhodca ukázal na pokutový kop, ktorý domaci premenili a tak sme do polčasu prehrávali 1:0. V druhom polčase súper pohrozil len z dvoch štandartiek ale inak hernú prevahu malo naše mužstvo. V 75. minúte po rohovom kope tečoval odrazenu strelou Chmela a bolo vyrovnané . O päť minút neskôr rovnako po rohovom kope na dvakrát dopravil loptu do súperovej brány Rakický a viedli sme 1:2 . Minútu pred koncom ešte upravil ,po úniku po ľavej strane, Jurina na konečných 1:3.

Dorast:

Dorastenci nastúpili na derby zápas v Zelenči. Kvalitný futbal v upršanom počasí priniesol veľké množstvo gólov a konečnú delbu bodov. Lepšie začali naši v 19. minute po strele z diaľky skóroval Marek Blažek. O minútu ho napodobnil Oliver Turanovič a bolo 2:0. Už o ďalšie 2 minúty však skóroval aj domáci Zeleneč po góle s pokutového kopu. Ešte do polčasu sa domácim podarilo vyrovnať. Zvolenský neodpkopol loptu a strela spoza šestnásťky skončila v sieti. Druhý polčas začali lepšie naši. V 47. minúte po rohovom kope skóroval Filip Novota. Zelenču sa podarilo vyrovnať po chybe obrany na 3:3. O minútu znova viedla Modranka spoza šestnásťky skóroval Turanovič. Zeleneč napokon 10 minút pred koncom vyrovnal na konečných 4:4 po rohovom kope. Dorastenci teda v derby získali bod a Zelenču sa sen o víťazstve v súťaži opäť vzdialil.

ŠK Slávia Zeleneč 4:4 ŠK Modranka