Muži nezaváhali v Opoji, dorast prehral v Drahovciach a žiaci deklasovali Zavar

03.05.2010 21:02

A-mužstvo

Muži sa predstavili u predposledného mužstva tabuľky v Opoji. Už v 6. minúte otvoril  gólový účet Srdoš a do polčasu sa skóre nezmenilo. V druhom polčase zvyšil na 0:2 Valko, no domácim sa podarilo znížiť na 1:2. O niekoľko minút neskôr upravil skóre na dvojgólový rozdiel opäť Roman Valko. V poslednej desaťminútovke zápasu sa stav stretnutia zvýšil ešte o tri góly, a to po peknej strele Rakického, z kopačky striedajúceho Trulíka a na konečných 1:6 upravil minutu pred koncom Šarabok.

Dorast

Po minulotýždnovej vysokej výhre nad  Malženicami sa naši dorastenci predstavili v Drahovciach kde prehrali 3:1.

Žiaci

Žiaci privítali na domacom ihrisku Zavar a hned od začiatku zápasu potvrdzovali úlohu favorita tohto stretnutia, ked sa vačšina zápasu odohrávala pred šestnástkou súpera. Z tohto tlaku vyustilo aj strelených osem gólov nášho mužstva do siete súpera.

MODRANKA 8:1 Zavar  polčas: 5:0

góly: Šuran 3, Vacula 2, Polakovič, Guzmický (z 11m), Široký

Zostava Modranky :                                 Guzmický