Muži doma zviťazili , dorast vyhral gólom v poslednej minúte , žiaci prehrali v Dolných Orešanoch

29.08.2011 21:48

A- mužstvo

V štvrtom kole sme privitali na našom štadióne tabulkového lídra súťaže zo Šaštína-Strážov. Od úvodu sa začalo opatrne, no postupne sa začalo tempo hry zvyšovať čo prinieslo aj šance na oboch stranách . Z našej strany sa predviedol nebezpečnou strelou k pravej žrdi Sekera, ktorá narobila brankárovi hostí problémy a hostia pohrozili nebezpečným centrom do pokutového územia, ktorý však naša obrana zahrala do bezpečia. Do konca prvého polčasu sa bojovalo vačšinou v strede ihriska a k strelám prichádzalo z vačšej vzdialenosti, ktoré však smerovali mimo brány alebo si s nimi brankári poradili a tak sa cez polčas odchádzalo do kabím za nerozhodného stavu 0:0. V druhom polčase prišlo v našom mužstve prestriedaniu, keď Gregora nahradil Srdoš a naša hra sa oproti prvému polčasu oživila a súpera sme dostavali pod vačší tlak, z čoho pramenili aj štandartne situaciu v okolí šestnástky , jednou nebezpečnou sa prezentoval aj Guniš, no mieril tesne nad branku hostí. V 60. minúte po rohovom kope Guniša otvoril skóre zápasu hlavou Jakáb. Po tomto góle sme si dokazali vytvoriť ešte niekoľko nebezpečných šancí, ktoré sme však gólovo nepremenili a do konca zápasu sa už skóre nezmenilo.

Dorast

Naši dorastenci cestovali v sobotu na hodový zápas do Ružindola. Tréner Glonek sa musel zaobísť bez opôr základnej zostavy ako su Novota, Andrej Zvolenský,Bernát a Pavle. No i v takto oklieštenej zostave sa pustili od začiatku nebojacne do súpera, ktorého zatlačili na jeho polovicu ihriska a začal sa festival nepremenenych šanci na nšej strane v prvom polčase. V druhom polčase sa vyrazne zhoršilo počasie, začal fukat silný vietor, no obraz hry sa z prvého polčasu nezmenil keď naši chlapci neustale tlačili na súperovu bránku a strely Šurana, Turanoviča , Blažeka zostali nevyužite . No v poslednej minúte si loptu k priamemu kopu postavil Turanovič a strelou ponad múr nedal domácemu brankarovi šancu na zákrok, a tak si naši dorastenci odvažajú zaslúžene tri body z Ružindola.

Žiaci

V druhom zápase novej sezóny hrali naši žiaci v Dolných Orešanoch, ktorým podlahli 1:3.

Dolné Orešany 3:1 ŠK MODRANKA   polčas: 1:0

gól: Mihálik