Muži aj dorast doma víťazne, žiaci prehrali v Hrnčiarovciach

25.04.2010 21:42

A-mužstvo

Muži sa doma predstavili proti Malženiciam a opäť sa zopakoval scenár s minuleho kola ked prehrávali do polčasu 0:1. No po bleskovom nástupe v druhom polčase hned po minúte hry vyrovnal Šarabok a ten istý hráč o päť minút neskôr pridal aj druhý gól nášho mužstva. V 75. minúte, po peknom prelobovaní brankára, upravil na konečných 3:1 Erik Tóbl.

Dorast

Dorast doma deklasoval Malženice 11:1 po polčase 4:0. Strelcom tohto zápasu sa stal Marek Blažek, ktorý zaťažil súperové konto piatimi gólmi.

MODRANKA 11:1 Malženice    polčas 4:0

góly : Blažek M. 5, Turanovič 2, Petko , Novota, Fančovič, Blažek L.

Zostava Modranky :                                  Cvik