Muži a dorast víťazne, žiaci nezaslúžene prehrali

27.03.2011 22:17

Muži:

V treťom jarnom odvetnom zápase sme doma hostili mužstvo z Jalšového. Zápas sa pre nás nezačal najlepšie keď sme hned v 8. minúte inkasovali po krížnej strele pod brvno. Po tomto gole  prebralo taktovku zápasu naše mužstvo a z nášej prevahy v strede ihriska vyplynul vyrovnávajúci gól v 22. minúte z kopačky Stanoviča a v 39. minúte sme už viedli 2:1 po góle Jurinu. Minútu pred polčasom s ojedinele nakopnutej lopty od polky ihriska hostia dokazali vyrovnať na polčasových 2:2. Druhý polčas sme začali tlakom na súperovu bránu z čoho hneď 50. minúte zvýšil na 3:2 opäť Jurina a naša prevaha z prvého polčasu pokračovala aj v druhom ked sme si vypracovali niekoľko sľubných gólových príležitostí, ktoré sme však gólovo nepremenili. Ujala sa až strela Jakába desat minút pred koncom zápasu, ktorou upravil na konečných 4:2.

Dorast:

Dorastenci chceli doma proti Voderadom potvrdiť 3 body zo zápasu v Šúrovciach. Hoci trénerovi Glonekovi pre chorobu chýbali Marek Blažek a Radovan Uhrík a kvôli zraneniu boli iba na lavičke Andrej Zvolenský s Lukášom Blažekom tak hráči, ktorý od trénera dostali dôveru sa jej chytili na výbornú. V prvom polčase sme mali viacero šancí, ktoré nedokázali na gól pretaviť Chmela, Turanovič, Tokoš, Šuran a ani Vacula. Mohli sme však aj inkasovať pretože Novota s brankárom Cvikom sa nedohodli a gólman Modranky musel hasiť situáciu po, ktorej dostal žltú kartu za ruku mimo šestnásťky. Našim sa napokon podarilo streliť gól do šatne keď s priameho kopu pod brvno trafil Turanovič. Začiatok druhého polčasu nám vyšiel na výbornú pretože v 56. minúte si Voderady po skrúmáži v pokutovom území strelili nešťastný vlastný gól. Bodku za zápasom dal po peknej kombinácií a výslednom Šuranovom centri hlavou Turanovič, ktorý tak dal druhý gól v zápase. Naši dorastenci sa tak navnadili na dôležitý zápas v Zavare.

Turanovič    Šuran

Striedali: Cuninka-Cvik 65.min, Štefanovský-Kubovič 70.min, Fančo-Fančovič 76.min, Kováč-Šuran 80.min

Žiaci:

Žiaci odštartovali síce jesennú časť prehrou proti Zavaru no výkonom určite príjemne prekvapili. Prvý gól inkasovali hneď v úvode po priamom kope. Naši chlapci síce dokázali ihneď odpovedať , keď ďalekonosnou strelou vyrovnal Široký no v závere polčasu po obrovskej chybe brankára napokon šli do šatní za nepriaznivého stavu 1:2. V druhom polčase si vypracovali žiaci obrovský tlak a niekoľko krát zaznela dokonca konštrukcia brány bohužial inkasovali domáci po ojedinelom prieniku hosťujúceho útočníka. Žiaci teda predviedli sympatický výkon, bodovo bohužial vyšli na prázdno.

ŠK Modranka  1:3  OŠK Zavar